Získejte e-book zcela zdarma. Uveďte své jméno a e-mail, na který Vám bude zaslán odkaz ke stažení e-booku.

Vaše jméno a příjmení (vyžadováno)

Váš e-mail (vyžadováno)

Ochrana proti spamu (vyžadováno)
captcha

…Jak vyhodnocujeme Zpětnou vazbu?

Tréninky poskytují silnou konkurenční výhodu díky velmi rychlému uplatnění získaných dovedností formou prožitku. Na stránce podpory je vstup do sekcí podpory jednotlivých tréninků řazený dle roku realizace. Přihlašovací údaje jsou rozesílány @ pouze účastníkům po ukončení tréninku/akce. Vzhledem k tomu, že povaha podpory a údaje o realizovaných trénincích jsou důvěrné, není možné do těchto částí nahlížet.

Hodnocení přínosů pro účastníky – výstupy

FB hotovo

Na závěr každé vzdělávací akce vyplňují účastníci hodnocení – dotazník pro zpětnou vazbu, kde sdělují své dojmy, osobní přínos akce vč.hodnocení oblastí, které je oslovily a na které se zaměří. Obsah dotazníků je vždy doslovně přepisován, tedy občas i s chybami, aby byla zachována autenticita.

Tyto dotazníky jsou vyhodnocovány po ukončení akce a jako přehledný soubor ve formátu Excel zasílány do @ zadavatele. Díky jednoduchosti a přehlednosti lze okamžitě získat přehled o úspěšnosti akce. (Originály dotazníků jsou u nás archivovány min.po dobu 2 let a kdykoliv je lze na vyžádání zaslat v elektronické podobě).

Některé výstupy jsou také zpracovány v podobě referencí k jednotlivým akcím.

Podpora absolventů

Každý účastník vzdělávací akce získává přístupové údaje do webu podpory, kde nalezne nejen poskytnuté podporamateriály vzdělávací akce v elektronické podobě k bezplatnému stažení, ale i další zdroje ze kterých může čerpat v podobě odborné literatury, testů, odkazů apod. Podmínkou je zadání @ adresy účastníka do formuláře Zpětné vazby vzdělávací akce a tím automaticky poskytnutí svých osobních údajů pro potřeby podpory akce. Z podpory se lze kdykoliv odhlásit.

Podpora tréninků a všech ostatních vzdělávacích akcí je min. po dobu 6 měsíců nebo déle dle potřeby a zájmu ze strany účastníků. Pro všechny účastníky je zcela ZDARMA.

Zapomenuté přístupové údaje účastníka

– stačí napsat na @ (např.kontakt.formuláře) jméno, místo, přibližný název a termín konání (alespoň měsíc a rok) a přístupové údaje jsou zaslány na jeho @ adresu.

Přehled výukových metod a technik