Získejte e-book zcela zdarma. Uveďte své jméno a e-mail, na který Vám bude zaslán odkaz ke stažení e-booku.

Vaše jméno a příjmení (vyžadováno)

Váš e-mail (vyžadováno)

Ochrana proti spamu (vyžadováno)
captcha

Dosahování cílů

darts-155726_640

Dosahujete svých cílů?

● Umíte si stanovit své cíle tak, aby vás samy motivovaly k jejich dosažení? ● Proč se vám nedaří cílů dosahovat snadno? ● A jak nastavit reálné cíle přesně pro vás osobně?

● Proč je stanovování cílů snadné, ale jejich dosahování obtížné. Jak to dělají úspěšní lidé, že se jim daří plnit všechna svá přání, sny, vize a cíle? A bez stresu. ● Jaký vliv mají naše silné a slabé stránky na dosahování cílů a jak toho využít? Zjistíte, proč logika nemá s plněním cílů nic společného a jak nám emoce při plnění cílů snadno pomohou. Řekneme si, jak dosáhnout rychlého pokroku. Jednoduché techniky, možnosti a způsoby dosahování cílů. Upravíme a individuálně nastavíme časový plán na zvládnutí JAKÝCHKOLIV cílů. ●

Programmap-34524_1280

  • stavba cíle, jeho části a způsoby zpracování
  • techniky zjištění priorit
  • emoce, podvědomí a moc cílů, vizí a snů
  • hlavní životní, desetileté…, roční a týdení plány
  • techniky zpracování vizí
  • akční plány, akce – jak na to

Stáhněte si nabídku (PDF)

Jak se kurz líbí účastníkům?

Velmi zajímavé, protože oblast dosahování cílů mě v současnosti hodně zajímá. Vůle by byla k dosahování cílů, ale je potřeba si ujasnit, jak si to převést do života. Pomohlo mi to.

Jiří Koval, VŠB

Velmi inspirativní. Moc se mi líbilo pojetí kurzu zábavnou formou. Určitě mě pomohl k velkému zamyšlení a přehodnocení dosavadního plánování času, cílů, úkolů…

Marcela Hodičková, VŠB

Cíle

Vše o cílech, jejich stavbě, termínování a dosahování na jedno denním workshopu. Workshop je určen každému, kdo si potřebuje ujasnit priority, stanovit cíle a naučit se za nimi jít. Každý účastník obdrží obsáhlý podrobný pracovní manuál, kde už v průběhu zaznamená své utříděné cíle. 2.část pracovního manuálu je k dispozici všem účastníkům zdarma pro svoji další vlastní práci.

Napsat komentář