Získejte e-book zcela zdarma. Uveďte své jméno a e-mail, na který Vám bude zaslán odkaz ke stažení e-booku.

Vaše jméno a příjmení (vyžadováno)

Váš e-mail (vyžadováno)

Ochrana proti spamu (vyžadováno)
captcha

Obchodní dovednosti

obchodUmíte prodávat? Máte výsledky? Těšíte se na klienty?

Jestli ne, něco je špatně…

„Úspěch = účinná komunikace se zákazníkem a efektivní a spolehlivé uspokojování jeho potřeb a přání“

Neustále prodáváme. A nebo jsme zákazníkem. V každém okamžiku života stojíme na některé straně.
Prodáváme sami sebe v zaměstnání, prodáváme se svému partnerovi, svým dětem prodáváme představu lepší budoucnosti (aby se ve škole lépe učili :o) a prodáváme své nápady, myšlenky, vize. Nemusí jít nutně o prodej za peníze, ale přesto neustále prodáváme. Svět je řízen prodejním pravidlem něco za něco. A všichni chceme když ne přímo peníze, tak získat pro sebe alespoň výhody.

obchodní tým

Umění prodejních dovedností

Umění obchodu se tedy dotýká každé oblasti lidského života a je úzce spjato s pochopením komunikace a psychologie. Sám jsem v dobách svých začátků netušil jak široké je uplatnění prodejních technik i v oblastech, které nemají s obchodem nic společného. Studiem a především aplikací prodejních technik lze dosáhnout bez větší námahy úspěchu (pokud ovšem nejde o techniky naučené a bez praxe, což je při setkání s „obchodním“ partnerem na první pohled vidět).

Naše společná setkání se v oblasti prodeje budou týkat především pochopení a prožití těchto technik, poznání sebe sama a nastavení osobních limitů. V momentě, kdy se nové zážitky stanou součástí Vaší bytosti (stanou se zvyky), bude jejich použití velmi snadné a přinesou okamžité výsledky. Během několika tréninkových dní se z vás dokonalý obchodník nestane, ale získáte kuchařku (návod), jak postupným osvojováním a tréninkem ve vaší praxi své nové návyky zdokonalovat a dosahovat úspěchů.

Program

 • Trénink – individuální nabídka 6 denního tréninku

Obchodní proces na kartičkách

Práce obchodníka je někdy obtížná. A protože také vím, že zapomínání je přirozený proces a i při mé sebevětší snaze během tréninků nezůstane v hlavách účastníků vše, připravil jsem nejen pro vás, obchodníky, ucelený, stručný přehled práce se zákazníkem na 28 kartičkách. Jsou zde zpracována mj.témata:

 • Základní struktura prodejního procesuod-karticky-4webnahled
 • Příprava na prodej
 • Duální vnímání člověka
 • Identifikace zákazníka (typologie)
 • Otázky, které si zákazník klade (před; v průběhu; po jednání)
 • Motivátory a emocionální přání
 • Získávání pozornosti
 • Navázání kontaktu
 • Ovlivňování zákazníka
 • NLP techniky komunikace
 • Námitky
 • Zkušební uzavření
 • Vyvolání touhy
 • a další.

Karty jsou konstruovány tak, aby rychle vedly obchodníka k cíli – JAK na to! a jsou určeny jak nováčkům na poli obchodu, tak ostříleným obchodníkům s mnohaletou praxí.

Karty můžete koupit samostatně, nebo jsou určeny pro každého účastníka kurzu. Více v našem e-shopu

Jak se kurz líbí účastníkům?

 • Dobré. Tato oblast je pro mne velice důležitá a vidím tady možnosti se zlepšovat. Ruka, která mi ukáže směr mi pomůže.- Lubomír Dostál, OR-CZ
 • Poučné, směřující k lepšímu pochopení sama sebe i zákazníka. Každopádně jsem si rozšířila obzory a díky všem testům se i zařadila a pochopila, co zlepšovat. – ing.Iveta Hósová, OR-CZ
 • Podobně jako minule: výborné, záživné, přínosné.- ing.Jiří Tomáš, OR-CZ

„…Zaměstnanci byli nadšení, hodnotí kurz velice pozitivně, zpravidla jako kurz užitečný, praktický, přínosný a při jednání se zákazníky poskytující velkou výhodu. Už nyní se těší na okamžik, kdy použijí přesvědčovací techniky na obchodním jednání se zákazníkem. Osobně hodnotím kladně výběr daných témat, nejvíce však videotrénink, který nám všem pomohl vidět sebe samotné při simulovaném jednání. Člověk si uvědomí vlastní gesta, hlas, postoj či mimiku, které v konkrétním případě mohou být naprosto nepřiměřené či pro danou situaci nevhodné a je dobré si tento problém uvědomit a pracovat s ním. Až si zaměstnanci zažijí nově naučené komunikační dovednosti, rád bych si s Vámi domluvit další školení, které nás posune ještě dál.

Děkuji za čas, který jste nám věnoval a znalosti, které jste nám předal.

Budu se těšit na spolupráci.“

ing.Jaroslav Stuchlik, ředitel,

MACRO ENGINEERING & TECHNOLOGY, s.r.o., Napajedla

„…Sám jsem se obával suchých přednášek na nudná témata plná strohé teorie. Váš přístup mne však velmi překvapil. Jste úplný opak. Na každý den Vašich konzultací a seminářů jsem se těšil. Každý blok měl logickou strukturu a spád, obsahoval spoustu zajímavých příkladů z praxe a formou workshopů jsme společně vše převáděli do nástrojů implementovatelných okamžitě v naší firmě. Mnoho podpůrných pracovních materiálů a hodně smíchu při tréninku jednotlivých obchodních oblastí nám pomohly v rychlejším postupu a zapracování probraných témat ihned do našeho podnikání. Ještě jednou Vám děkuji za Vaši trpělivost, naprosto profesionální přístup a mnoho inspirativních informací, které jste nám předal.

Těším se na další spolupráci a děkuji Vám za úžasný zážitek.“

Petr Vodák, ředitel společnosti, MidoFilm, s.r.o., Brno

Související workshopy

Proklientský přístup

Obchodní dovednosti – podpora

Požadovaný obsah je chráněn heslem. Pokud jej chcete zobrazit, zadejte prosím nejdříve heslo: