Získejte e-book zcela zdarma. Uveďte své jméno a e-mail, na který Vám bude zaslán odkaz ke stažení e-booku.

Vaše jméno a příjmení (vyžadováno)

Váš e-mail (vyžadováno)

Ochrana proti spamu (vyžadováno)
captcha

Psychosomatické důvody nemocí

Nemoci si způsobujeme úplně sami. Ať tomu věříte nebo ne, drtivou většinu nemocí si způsobujeme úplně sami. U většiny nemocí nějakou dobu trvá, než se projeví na fyzickém stavu těla, ale pokud přijmeme, že jsme si nemoc z nějakého důvodu vytvořili sami, pak se jí můžeme stejně jednoduchým způsobem zbavit. Značná část nemocí souvisí se stavy, které jsme si zvykli řadit pod slovo stres, ale mají co dělat především s negativními emočními osobními prožitky. Tedy s tím, jak na danou situaci reagujeme, jak ji vnímáme.

Jste to co jíte, s kým se stýkáte a na co myslíte.

Techniky pro emoční uvolnění spolu s dalšími technikami nás dovedou zbavit nepříjemných pocitů a stresu během několika minut jejich provádění. A navíc k tomu není potřeba nic víc, než znalost těchto technik (jsou všechny velmi jednoduché, bez nutnosti pomůcek a proveditelné většinou kdekoliv a kdykoliv, když se nepříjemný stav dostaví) a vlastní tělo. Žádné další pomůcky nepotřebujeme a lze je provozovat kdekoliv a kdykoliv.

Dlouhodobě vytvářené nemoci lze postupně odstranit kombinací jednoduchých technik. (Postupně znamená, že pokud jsme na nemoci „tvrdě pracovali“ několik let, nebude změna patrná během několika dní!)

Psychosomatické příčiny nemocí abecedně

Tabulky obsahující abecední seznam nemocí, jejich pravděpodobných mentálních příčin a nápravy v podobě změny myšlenky, která nemoc způsobila.

odkazy jsou momentálně nedostupné – připravujeme aktualizaci formou eBooku

 TFT – Stres a emoční svoboda

 

Psychosomatické důvody nemocí – podpora

Požadovaný obsah je chráněn heslem. Pokud jej chcete zobrazit, zadejte prosím nejdříve heslo: