Získejte e-book zcela zdarma. Uveďte své jméno a e-mail, na který Vám bude zaslán odkaz ke stažení e-booku.

Vaše jméno a příjmení (vyžadováno)

Váš e-mail (vyžadováno)

Ochrana proti spamu (vyžadováno)
captcha

O nás

logo

Jsme meews consulting, s. r. o. Jsme  vzdělávací a poradenská firma se specializací v oblastech managementu, marketingu a osobního rozvoje, působící na trhu od roku 2013. Vznikli jsme založením lektorem, trenérem a koučem Vlastíkem Holčákem na základě jeho více než patnáctileté praxe v oblastech firemního vzdělávání a vzdělávání dospělých.

Nabízíme Vám širokou škálu služeb od firemního vzdělávání, team buildingových aktivit, otevřených seminářů, kurzů a workshopů, až po osobní poradenství a koučování.             logo

 Jsme držiteli certifikátu Českého systému kvality služeb.

Náš tým

Pro vaši potřebu se s kolegy vzájemně doplňujeme a vytváříme tak pro vás nové možnosti rozvoje.

fotoVlastík – lektor, trenér a kouč měkkých a tvrdých dovedností. Trénuje od roku 2001. Vedle kreativní práce je nejraději se svými 4 dětmi.

web-JackPetr – lektor a specialista v oblasti IT, především OS (operačních systémů) Windows, Linux, Android a počítačových sítí. Od roku 2001 se zabývá správou inf.systémů, stavbou sítí a servisem. V oblasti IT se pohybuje od roku 1999.

 

 

fotoStanda – lektor a trenér dovedností managementu od roku 2003. Jako šéflektor působil ve vzdělávacích agenturách a zabývá se i fondy EU.

fotoFrantišek – lektor, IT specialista, webdesignér. Specializuje se na WordPress a píše stránky od roku 2010 (i tento web je jeho práce :o). Miluje focení, přírodu.

fotoVašek – lektor, specialista finanční gramotnost, ekonomika.

Kontakty

• Jak vyhodnocujeme zpětnou vazbu?

• Používané výukové techniky a metody